Erotik film, Erotik film izle, Erotik filmler

Spanking The Monkey

SpankingTheMonkeyEnsestAnneSpanking the Monkey izle, ensest filmler kategorisinde yer alan ve genel anlamda en sevilen erotik tarzda filmlerden biridir ve uzun yıllar önce çekilmiş olmasına rağmen halen oldukça fazla ilgi görmektedir. Özellikle anne konulu ensest filmler (gerçi hepsi tabu ama ülkemiz adına konuşuyorum) çok ses getiren, sansasyonel tarzda olan yapımlardır. Yani annesiyle sevişen çocuk diye bir haber göremezsiniz. Spanking the Monkey ensest anne oğul olarak da adlandırabileceğimiz bu yapıma, yurt dışından Avrupa, Amerika ve kuzey ülkelerinden oldukça fazla talep olması da bir diğer şaşırtıcı durumdur. Yabancılar mom son filmi diye arattığında da karşılarına çıkan ilk yapımlardan birisidir.

Konu itibarı ile yanlış anlaşılmaya en müsait yapımlar kategorisindeki Spanking the Monkey Türkçe altyazılı izle; çünkü içeriğinde çok derin mesajlar barındırmaktadır. Eğer olaya herkes gibi yüzeysel bakarsak çok yanlış yapmış oluruz çünkü bazen tabu içerikli ensest filmlerin içerisinde de karşı tarafa vermek istenen bir çok mesaj bulunmaktadır. Bu tamamen saçmalık, bu nasıl bir film? Ahlak kuralları nerede? şeklinde itiraz dolu ve tamamen ön yargı sonucu oluşmuş tepkileri herkes verir, vermeli de zaten ama benim anlatmaya çalıştığım olay o değil. İzlersin, bir sonuca, bir fikre varırsın ve sonrasında tepkini yine verirsin ama perde arkasına gizlenmiş mesajı da almış olursun bu sayede. Ayrıca filmimiz bir altyazılı erotik film veya dublajlı bir film değildir, maalesef de piyasada yoktur. Fakat dikkatli izlerseniz olan biten her şeyi çok rahat ve net anlayabileceksiniz. Zaten aşağıda da geniş özet şeklinde konuyu detaylı olarak anlattım.

Spanking the Monkey; 94 yılında Amerika’n yapımı erotik ve ensest konulu bir filmdir. Ergen bir eleman ile annesi arasındaki garip bir ilişkiyi konu alıyor tema olarak. Bu eleman bir yandan tıp fakültesinde öğrenim görürken (ki çok zor bir iştir), diğer yandan da bir hastanede staj yapmaya (intörn) devam etmektedir.

Annesinin bacağı bir gün kırılmıştır ve annesinin bütün bakımı oğluna (kendisine) yüklenmiştir. Bu yükümlülük gün geçtikçe anne-oğul ilişkisini güçlendirecek ve hatta çok daha riskli ve tehlikeli ensest ilişkili bir yola sevk edecektir.
Kocasının sürekli uzakta olması, genç, güzel ve ihtiyaçları olan bir kadın olması, oğlunun da kendisiyle hiç bir zaman ilgilenmediği kadar ilgilenmesi annelik duygularından ziyade kadınlık duygularını harekete geçirecek; bu doğrultuda bilerek ve isteyerek annesi olmasına rağmen kendi oğlunu tahrik etmeye başlayacaktır. Bu durum bir gece doruk noktasına gelecek ve resmen oğlundan kendisini s.kmesini isteyecektir. Ve oğlu da bu isteği geri çevirmeyecek ve o gece sabaha kadar annesiyle sevişecektir.

  • ensest filmler
  • ensest film
  • ensest film izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sergs2015.org - Sergs2015.org/turkce-alt-yazili-porno-film-izle - Targid2015.org - KonuluErotik.Targid2015.org - Aaaconference2014turkiye.org - Biyoetik2014.org